КП Червонограджитлокомунсервіс

Підвищення цін на перевезення, захоронення (сортування) побутових відходів
ПОВІДОМЛЕННЯ

КП «ЧЖКС» повідомляє, що у відповідності до рішення виконавчого комітету Червоноградської міської ради від 29.05.2018 року №106 «Про встановлення тарифів КП “Комунальник” та КП “Червонограджитлокомунсервіс” на послуги з перевезення, захоронення (сортування) побутових відходів” , з  01 липня 2018р. у зв’язку із збільшенням експлуатаційних витрат підприємств (зростання розміру мінімальної заробітної плати, вартості пального, електроенергії та інших витрат) вартість послуг з  перевезення, захоронення (сортування) побутових відходів становить

- для населення, що проживає в багатоквартирних та одноквартирних житлових будинках з наявністю усіх видів благоустрою в м.Червоноград та смт. Гірник:

Тариф КП «ЧЖКС» на послуги з перевезення грн./на1 особу - 3,63 грн (з ПДВ);               Тариф КП «Комунальник» на послуги з захоронення (сортування) грн./на 1 особу - 7,05   грн (з ПДВ);                

Разом - 10,68 грн

  - для населення, що проживає в одноквартирних житлових будинках з присадибною ділянкою з наявністю усіх видів благоустрою в  смт. Гірник:

Тариф КП «ЧЖКС»на послуги з перевезення грн./на1 особу - 5,95 грн (з ПДВ);             

Тариф КП «Комунальник» на послуги з захоронення (сортування) грн./на 1 особу - 11,53 грн (з ПДВ);                    

Разом - 17,48 грн

Тарифи для населення м.Червонограда та смт.Гірник на послуги з вивезення великогабаритних та ремонтних відходів становлять відповідно 0,62 грн та 1,09 грн за 1 особу в місяць.

Адміністрація КП “ЧЖКС”Создан 06 авг 2018